Top

Realizacje

Kancelaria Radcy Prawnego, Elbląg, Polska Zastanawiasz się nad oświetleniem przestrzeni biurowej? System Z60 to oprawa która pozwoli spełnić wszystkie założenia projektowe.
Salon z oprawą Spritzer Odcienie szarego i brązowego często spotykane są w naszych domach osobno. Tymczasem takie połączenie kolorystyczne może stanowić nie tylko efektowną dekorację wnętrza, ale w dodatku sprawić, że będzie ono sprawiało wrażenie ciepłego i przytulnego.
Łazienka z oprawą Spritzer Przedstawiamy kolejną odsłonę Waszej ulubionej oprawy SPRITZER. Wnętrze łazienki zostało wyposażone w produkty najwyższej jakości. Tutaj liczył się każdy detal!
Jadalnia z oprawą Spritzer Czerń i biel to kolory, które są najbardziej ponadczasowe i uniwersalne, można je odnaleźć w wielu stylach i wnętrzach.
Biała kuchnia z oprawą Spritzer Nowoczesny projekt z oprawą SPRITZER, to świeżość i harmonia. Mosiężny Spritzer współgra z elementami wystroju o takim samym wykończeniu, wspaniale wpisując się w kolorystykę wnętrza.
Stodoła Goździkowa Przedstawiamy realizację domu rodzinnego "Goździkowa Stodoła", do którego dostarczyliśmy projektory SLIM. Za sprawą odpowiedniego oświetlenia możemy wyeksponować wybrane strefy mieszkania.
Sypialnia z oprawą Spritzer Sypialnia w kolorach szarości i brązu wycisza i uspokaja. To właśnie w sypialni regenerujemy siły, dlatego wybór odpowiedniego koloru oraz oświetlenia jest tak ważny.
Lampa Spritzer w łazience Lampa Spritzer w łazience? Dlaczego nie. Zamknięte w elastycznej tubie światło rozchodzi się wzdłuż wyznaczonych linii zapewniając bezpośrednie światło.
BERO SD Przedstawiamy realizację, w której wykorzystano oprawę Bero i jej podwójną funkcjonalność w takim miejscu jak sypialnia.
Apartament Grand Bulvar Apartamentowiec Grand Bulvar to unikalny projekt rewitalizacji starego budynku wojskowego, nie tylko na skalę Torunia. Obiekt znajduje się bezpośrednio w sąsiedztwie Starówki, w zacisznym miejscu w pobliżu parków oraz bulwaru wiślanego.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami produktowymi, wydarzeniami, akcjami promocyjnymi. Zapisz się do newslettera.