Top

Aktualności

Katalog 2022 Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem , który stanowi kolejny krok po katalogu "Introduction".
Targi Warsaw Home&Contract 2021 dobiegły końca Tegoroczna edycja targów Warsaw Home&Contract 2021 była intensywna i pełna niezapomnianych wrażeń.
Targi Warsaw Home&Contract 2021 To już 27.10.2021r. ma miejsce najważniejsze wydarzenie w branży Interior Design w Polsce- Targi Warsaw Home&Contract 2021. Będzie nam miło Was gościć, aby opowiedzieć o marce Zaho lighting, oraz zaprezentować nasze nowe oprawy. Oprawy tworzone z pasją oraz z sercem i myślą o potrzebach naszych klientów.
System Z60 Z60 to nowoczesny i uniwersalny system do projektowania oświetlenia w różnego typu przestrzeniach. System oparty na profilu aluminiowym, staje się platformą do umieszczenia specjalnie zaprojektowanych modułów, pozwalających budować kombinacje świetlne dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy.
Introduction Zaho powstało z fascynacji światłem i jego oddziaływaniem na jakość życia. Oprawa oświetleniowa to dla nas nie tylko konstrukcja i design, ale przed wszystkim jakość światła, która wpływa na samopoczucie człowieka.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami produktowymi, wydarzeniami, akcjami promocyjnymi. Zapisz się do newslettera.