Top

Aktualności

A@W w Warszawie 2024 Architect@Work 2024
ARCHITECT@WORK Targi ARCHITECT@WORK to wyjątkowe,szyte na miarę dni kontaktowe dla architektów, projektantów wnętrz i innych specjalistów.
Light+Building 2024 Odwiedź nas na targach Light+Building!
Podziękowanie za udział w tarach Architect@Work 2022 Za nami pierwsza polska edycja wydarzenia Architect@Work. Był to dla nas czas pełen niezapomnianych wrażeń.
ARCHITECT@WORK Warsaw 2022 Już dziś rozpoczyna się pierwsza w Polsce edycja targów Architect@Work.
Targi ARCHITECT@WORK Warsaw 2022 Targi ARCHITECT@WORK to wyjątkowe, szyte na miarę dni kontaktowe dla architektów, projektantów wnętrz i innych specjalistów. ZAHO LIGHTING również tam będzie!
Targi Light+Building 2022 dobiegły końca Tegoroczna edycja targów Light + Building 2022 dobiegła końca.
Light+Building 2022 Pierwszy dzień targów Light+Building 2022 zaczął się bardzo intensywnie. Przyjdź aby się zainspirować. Czekamy na Ciebie!
Targi Light+Building 2022 Kolejna edycja Targów Light+Building we Frankfurcie nad Menem zbliża się wielkimi krokami. Po raz pierwszy będziemy mieli zaszczyt wziąć w niej udział.
Katalog 2022 Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem , który stanowi kolejny krok po katalogu "Introduction".
Targi Warsaw Home&Contract 2021 dobiegły końca Tegoroczna edycja targów Warsaw Home&Contract 2021 była intensywna i pełna niezapomnianych wrażeń.
Targi Warsaw Home&Contract 2021 To już 27.10.2021r. ma miejsce najważniejsze wydarzenie w branży Interior Design w Polsce- Targi Warsaw Home&Contract 2021. Będzie nam miło Was gościć, aby opowiedzieć o marce Zaho lighting, oraz zaprezentować nasze nowe oprawy. Oprawy tworzone z pasją oraz z sercem i myślą o potrzebach naszych klientów.
System Z60 Z60 to nowoczesny i uniwersalny system do projektowania oświetlenia w różnego typu przestrzeniach. System oparty na profilu aluminiowym, staje się platformą do umieszczenia specjalnie zaprojektowanych modułów, pozwalających budować kombinacje świetlne dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy.
Introduction Zaho powstało z fascynacji światłem i jego oddziaływaniem na jakość życia. Oprawa oświetleniowa to dla nas nie tylko konstrukcja i design, ale przed wszystkim jakość światła, która wpływa na samopoczucie człowieka.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami produktowymi, wydarzeniami, akcjami promocyjnymi. Zapisz się do newslettera.