Top

O NAS

 SPECJALIŚCI ZARZĄDZANIA ŚWIATŁEM

SPECJALIŚCI ZARZĄDZANIA ŚWIATŁEM

Zaho lighting powstało z fascynacji światłem i jego oddziaływania na jakość życia. Oprawa oświetleniowa to dla nas nie tylko konstrukcja i design, ale przede wszystkim jakość światła, która wpływa na samopoczucie człowieka. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w fabryce w Polsce. Stosujemy komponenty elektroniczne i diody LED najlepszych światowych producentów. Łańcuch dostaw komponentów stanowią jedynie kwalifikowani dostawcy z którymi współpracujemy od lat. Prototypy produktów badamy i testujemy w laboratorium zanim trafią one do stałej oferty. Dzięki własnej fabryce obsługującej naszą grupę firm, mamy kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. Wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym pozwala nam na wsparcie inwestora i architekta w realizacji projektu od doboru opraw, poprzez obliczenia, po nadzór nad realizacją koncepcji.

Jak działamy?

Produkcja
Produkcja

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu w projektowaniu i produkcji opraw oświetleniowych gwarantuje, że produkty spełniają wysokie wymogi jakościowe klientów.

Doradztwo
Doradztwo

Zanim stworzymy projekt, dogłębnie analizujemy pragnienia i potrzeby klienta oraz warunki pomieszczenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie doradzić oraz wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla konsumenta.

Projektowanie
Projektowanie

Po zapoznaniu się z wymogami klienta oraz warunkami obiektu, starannie tworzymy projekt, w którym uwzględniamy poszczególne uwagi oraz wspólnie podjęte decyzje, aby spełniał wszelkie oczekiwania.

Realizacja
Realizacja

Dzięki naszym ekspertom oraz wykorzystywaniu innowacyjnych technologii projekt może zostać zrealizowany kompleksowo. Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie, a także pomoc podczas uruchomienia i programowania systemów.

NASZA MISJA

Oprawa oświetleniowa to dla nas nie tylko konstrukcja i design, ale przede wszystkim jakość światła, która wpływa na samopoczucie człowieka. To odpowiedzialne podejście staramy się wprowadzać w każdy etap produkcji zaczynając od zrównoważonego projektowania, poprzez zastosowanie najnowszych technologii oświetleniowych oraz komponentów najlepszych światowych producentów. 

Zapraszamy do współpracy!

Aktualności

ARCHITECT@WORK Targi ARCHITECT@WORK to wyjątkowe,szyte na miarę dni kontaktowe dla architektów, projektantów wnętrz i innych specjalistów.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami produktowymi, wydarzeniami, akcjami promocyjnymi. Zapisz się do newslettera.