Top

Bricks Line w łazience

Projekt łazienki opracowany przez MONA Interior Design , w którym zastosowano naszą innowacyjną oprawę oświetleniową Bricks Line, prezentuje się niezwykle efektownie. Mimo skromnych wymiarów, łazienka emanuje wyrafinowaną elegancją oraz subtelnym luksusem. Centralnym punktem projektu jest imponujące lustrzane wykończenie, sięgające od podłogi aż po sufit, skutecznie optycznie powiększające przestrzeń.
Charakteryzując się harmonijnym czarno-białym wzorem na podłodze, wnętrze uzyskuje wyjątkowy wygląd. Kolorystyka, oparta na subtelnej grze bieli, czerni i drewna, nadaje łazience wyjątkowego charakteru. Nowoczesna konstrukcja oprawy LED, przybierająca formę eleganckiej tuby wiszącej od sufitu do podłogi, nie tylko pełni funkcję oświetleniową, lecz również doskonale podkreśla detale wnętrza, tworząc jednocześnie przyjemną atmosferę.
Łazienka emanuje estetyką, łącząc w sobie nowoczesność z ponadczasową elegancją. Nasza oprawa Bricks Line dodaje nie tylko funkcjonalności, ale również wyjątkowego blasku, kreując w efekcie miejsce pełne harmonii i uroku. To projekt, w którym każdy element został starannie przemyślany i dopracowany, tworząc unikalne wnętrze, które z pewnością będzie cieszyć oko użytkowników.
realizacja
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami produktowymi, wydarzeniami, akcjami promocyjnymi. Zapisz się do newslettera.