Top

Kancelaria Radcy Prawnego, Elbląg, Polska

Zastanawiasz się nad oświetleniem przestrzeni biurowej? System Z60 to oprawa która pozwoli spełnić wszystkie założenia projektowe.

System Z60 to nowoczesny i uniwersalny system do projektowania oświetlenia w różnego typu przestrzeniach. System oparty na profilu staje się platformą do umieszczenia specjalnie zaprojektowanych modułów, pozwalających budować kombinacje świetlne dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

Elastyczność, jaką zapewnia z różnymi wkładami sprawdza się w pomieszczeniach, w których oprócz skuteczności świetlnej wymagane jest również zapewnienie najwyższego komfortu pracy i przebywania w pomieszczeniu (UGR<16). System posiada również moduły wyposażone w technologię TUNABLE WHITE i RGB. TUNABLE WHITE to nowoczesna technologia pozwalająca na wykorzystanie sztucznego światła poprzez sterowanie jego barwą światła (2700K-6500K) i dostosowanie jej do naszego dobowego rytmu dnia. Technologia RGB pozwala na mieszanie trzech podstawowych barw: R-red, G-green, B-blue w różnym natężeniu, co daje możliwość uzyskiwania niesamowitych efektów świetlnych.

Kolejną funkcjonalnością systemu jest możliwość zastosowania w jego obrębie szerokiej gamy projektorów, które pozwolą na zaakcentowanie danych miejsc, elementów wyposażenia, obrazów itp.

Dzięki zastosowanym akcesoriom istnieje możliwość montażu systemu w wersji zwieszanej, nastropowej, naściennej i wpuszczanej.

 

realizacja: Kancelaria Radcy Prawnego, Elbląg, Polska

realizacja
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami produktowymi, wydarzeniami, akcjami promocyjnymi. Zapisz się do newslettera.