TOP

Unia Europejska Europejski Fundusz
Rozwoju Regionalnego

O nas

O nas

THE LIGHT MANAGEMENT SPECIALISTS

Zaho lighting powstało z fascynacji światłem i jego oddziaływania na jakość życia. Oprawa oświetleniowa to dla nas nie tylko konstrukcja i design, ale przede wszystkim jakość światła, która wpływa na samopoczucie człowieka. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w fabryce w Polsce. Stosujemy komponenty elektroniczne i diody LED najlepszych światowych producentów. Łańcuch dostaw komponentów stanowią jedynie kwalifikowani dostawcy z którymi współpracujemy od lat. Prototypy produktów badamy i testujemy w laboratorium zanim trafią one do stałej oferty. Dzięki własnej fabryce obsługującej naszą grupę firm, mamy kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. Wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym pozwala nam na wsparcie inwestora i architekta w realizacji projektu od doboru opraw, poprzez obliczenia, po nadzór nad realizacją koncepcji.

Dowiedz się więcej

Nasza misja

Oprawa oświetleniowa to dla nas nie tylko konstrukcja i design, ale przede wszystkim jakość światła, która wpływa na samopoczucie człowieka. To odpowiedzialne podejście staramy się wprowadzać w każdy etap produkcji zaczynając od zrównoważonego projektowania, poprzez zastosowanie najnowszych technologii oświetleniowych oraz komponentów najlepszych światowych producentów. 

Zapraszamy do współpracy!

TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA

Oświetlenie odgrywa we wnętrzu bardzo istotną rolę. Barwa światła i jej natężenie mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie, komfort psychiczny oraz wydajność podczas pracy. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór oświetlenia i jego parametrów. Użycie przez nas w procesie projektowania opraw oświetleniowych najnowszych technologii LED w połączeniu z inteligentnymi systemami sterowania takimi jak: Tunable White, Dali, Casambi pozwalają na zapewnienie nie tylko ciekawych efektów wizualnych, ale przede wszystkim, na efektywne zarządzanie światłem oraz poprawę komfortu przebywania w danym wnętrzu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

Targi Warsaw Home&Contract 2021 dobiegły końca Tegoroczna edycja targów Warsaw Home&Contract 2021 była intensywna i pełna niezapomnianych wrażeń.
Targi Warsaw Home&Contract 2021 To już 27.10.2021r. ma miejsce najważniejsze wydarzenie w branży Interior Design w Polsce- Targi Warsaw Home&Contract 2021. Będzie nam miło Was gościć, aby opowiedzieć o marce Zaho lighting, oraz zaprezentować nasze nowe oprawy. Oprawy tworzone z pasją oraz z sercem i myślą o potrzebach naszych klientów.
System Z60 Z60 to nowoczesny i uniwersalny system do projektowania oświetlenia w różnego typu przestrzeniach. System oparty na profilu aluminiowym, staje się platformą do umieszczenia specjalnie zaprojektowanych modułów, pozwalających budować kombinacje świetlne dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami produktowymi, wydarzeniami, akcjami promocyjnymi. Zapisz się do newslettera.